اخبار > ارسال ۱۸ هزار کتاب به همایش کتاب سال حوزه


ارسال ۱۸ هزار کتاب به همایش کتاب سال حوزه
دبیر همایش کتاب سال حوزه، از دریافت ۱۸ هزار اثر در بیست و یک دوره برگزاری همایش به دبیرخانه آن خبرداد.
چاپ
تعداد بازديد
545
تاريخ و ساعت خبر:
١٢:٢٤ - 1398/11/03

حجت الاسلام مقیمی حاجی دبیر همایش کتاب سال حوزه صبح امروز در بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه که در سالن همایش های دارالشفا برگزار شد، به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه پرداخت و گفت: 933 اثر از کتب و پایان نامه های سطح 4 حوزه به دبیرخانه این همایش رسیده است.

وی ادامه داد: در بیست دوره گذشته حدود 17 هزار کتاب و پایان نامه به دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه واصل شده بود که امسال این رقم به 18 هزار کتاب و پایان نامه رسیده است.

حجت الاسلام مقیمی حاجی خاطرنشان کرد: امسال برای آن که کتاب سال حوزه پاسخگوی نیازهای جامعه اسلامی باشد مواردی همچون آسیب های اجتماعی، علوم انسانی اسلامی، فضای مجازی، اقتصاد مقاومتی، ابعاد علمی بیانیه گام دوم و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را محورهای اصلی همایش قرار دادیم.

وی عنوان کرد: آثار مختلفی که در رابطه با محورهای مذکور تولید شده است مورد حمایت قرار گرفتند؛ ما در همایش جاری بیش از 4 هزار ارزیابی اجمالی و 570 تفصیلی انجام داده ایم.

 

 

دبیر همایش کتاب سال حوزه خاطرنشان کرد: از میان آثار ارسال شده 169 کتاب به مرحله نهایی راه پیدا کرد، 50 اثر کاندیدای مرحله نهایی شدند که در نهایت 5 اثر حائز رتبه نخست و 22 اثر حائز درجه شایسته تقدیر شدند.

وی در پایان ه مقالات ارسال شده به سومین جشنواره مقالات حوزه علمیه نیز اشاره کرد و افزود: از 110 مقاله رسیده به دبیرخانه این جشنواره، 28 مقاله به مرحله دوم راه یافتند که در نهایت از 3 مقاله حائز رتبه های برتر شده اند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها